Рослинність

Найстійкіша підв’язка для хризантем

Вітаю всіх гостей і друзів каналу Улюблена садиба.Сьогодні я займуся важливою справою. Я буду підв’язувати високорослі хризантеми.

Ну і важлива справа ! – можливо посміхнуться деякі читачі. Але квітникарі-любителі цих прекрасних осеннецветущих кольорів мене зрозуміють. Не один з вас, так само як і я, стикався з такою неприємною ситуацією, коли вже квітнуть різнокольорові шапки хризантем виявлялися практично на землі вже після першого дощу.

Та й без всяких дощів тяжелеющие від маси квітів квітконоси пригинаються, а іноді і зовсім відламуються. І весь наш весняно-літній працю по вирощуванню хризантем “йде прахом”.Тому вже зараз, коли хризантеми виросли і починають зав’язувати бутони, я поспішаю підв’язати їх до опор.

Для опор використовую звичайні дерев’яні кілочки, які зберігаю у сараях з минулого сезону. Можна використовувати і металеві кілочки. Вони прослужать нескінченно багато років.

Якщо хризантема у мене росте як одиночна рослина, то я вбиваю кілька кілочків з різних сторін від куща. Обв’язують кущ хризантеми разом з кілочками так, щоб він опинився всередині своєрідною петлі з шпагату. Така підв’язка буде надійнішою.

Якщо ж хризантеми ростуть в ряд, то я забиваю кілочки після кожного куща . Кущ-кілочок-кущ..

..Шпагат прив’язую до першого кілочка далі вздовж першого куща і знову обвожу пару раз навколо другого кілочка, вздовж другого куща – навколо третього кілочка.

.. І точно так само з іншого боку ряду кольорів.

В результаті виходить так, що кожен кущ хризантеми знаходиться знову-таки всередині петлі з шпагату. Ряд хризантем надійно прив’язаний до опор.Ряд хризантем надійно прив’язаний до опор.

А крім того такий спосіб обв’язки кожного кілка посилює їх стійкість. Така опора дуже надійна. Ніякий вітер не страшний навіть найвищим хризантемам.

Наскільки б не промочився земля дощами, ні один кущ ніколи не пригнется до землі, декоративність цвітіння не постраждає і хризантеми будуть цвісти до самої зими.4 невибагливих сухоцвіту для вашого саду Борошниста роса на трояндах. Термінові заходи лікування Троянди перед зимою.
Коли обрізати, на яку висоту, в який час і багато іншого.НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОДБАТИ ПРО ФЛОКСАХ НА ЗИМУ Як розмножувати флокси діленням куща Запрошую Вас підписатися на канал УЛЮБЛЕНА САДИБА #квіти #хризантеми #сад і дача #ділянку #дача #рослини #корисні поради

Related posts

Leave a Comment