Рослинність

Бездоганні квіти

Вітаю Вас Не перестає дивувати мене це супер рослина. Я закохалася в нього по вуха”. Дуже вдалий однорічник.

Шкодую, що посадила так мало, на наступний рік заповню їм все, що можна. Фото автораФото автораУ нього зовсім немає недоліків. Ротики – від початку вирощування і донині тільки радує.

Вирощувала я його через розсаду, посіявши в ємність у лютому, особливо ні на що не сподіваючись, так як насіння дуже дрібні, як у петунії, а з нею завжди складності. Але не тут то було, насіння напрочуд швидко зійшли і рушили в зростання, причому всі, як один. І все одно не було впевненості, що вони не витягнуться або ще що-небудь їх не погубить.

Час минав, а розсада ставала дедалі міцнішою та красивішою. При цьому догляд за ними полягав лише в поливі і перевертанні ємності до світла. Я їх навіть не пикировала, і росли вони практично один на одного.

Фото автораФото автораКогда настав час висаджувати їх в грунт, це були невеликі рослинки 10-15 см з тонким, але досить міцним стеблинкою. Так як всі місця в квітнику зайняті маститими багаторічниками, посадила їх на маленьку грядку у теплиці, полила і стала чекати, що ж буде далі.Фото автораФото автораА далі, звідки що взялося, з маленьких растюшек утворилися чудові кущики, які зрівнялися в єдиний килим.

Це вже виглядало красиво, так як обраний мною сорт має темне листя. Фото автораФото автораКаково ж було моє здивування, коли цей красень набрав колір. Він цвіте весь липень, стаючи красивіше день від дня, і навіть не збирається збавляти темп.

Всі, хто до мене приходив, питали, що це в тебе там цвіте, зазвичай всіх приголомшувало кількість флоксів, лілій і лілійників, квітучих у цей час, а тут таке. Гідністю стала і його надзвичайна невибагливість. В цьому році була нещадна спека і посуха, ті ж маститі багаторічники просто знемагали від спеки, не дивлячись на поливи.

А цей навіть не схилив голови, хоча посаджений на самому сонці, без найменшого натяку на тінь. Підгодовувала його всього два рази сброженной кропивою і золою, а поливала взагалі крижаною водою зі свердловини і нічого. А які з нього виходять букети, очей не відірвати.

До речі високорослий сорт срезочный, називається “Чорний принц”.Бездоганні квіти.Всього доброго.

Related posts

Leave a Comment