Рослинність

Поговоримо про троянди. Питання – відповіді. Частина 49

Відгримів (в прямому сенсі) мій професійне свято у вихідні. Такого мокрого його ще у мене не було). Злива (ось даремно я, в шпаргалці в п’ятницю полив рекомендувала ), шквал вітру, грім, блискавки.

Гойдалки будь вони не ладны знову в троянди відлетіли. Увечері – феєрверк від сусідів, як тільки ми дітей поклали). Загалом запам’ятається мені цей день).

Ювілей Принца Монако. Гілка, яка потім була безжально зламана шквальним вітром.Ювілей Принца Монако.

Гілка, яка потім була безжально зламана шквальним вітром.Гості роз’їхалися і я розслабилася. Але тут.

.. Згадую, що завтра понеділок і потрібно запустити статтю “питання-відповіді”.

. Ну, здрастуй, “друга зміна”)). Ось.

Запускаю. Авторам запитань, як завжди, величезне спасибі! Ви допомагаєте багатьом освоювати цей процес по прикрасі Світу трояндами). Поїхали :Супер Стар.

Ч/р троянда. Супер Стар. Ч/р троянда.

ПИТАННЯ №1: “Є у мене в’юнка Антике. Вона негнучка..

. треба було навесні вирізати всі старі пагони, але навесні радий кожній вижила і я не вирізала – частково залишила..

. Тепер бачу – даремно. вони стоять зеленими “дурними” і ніякого цвітіння.

не дали, а від тих, що обрізала пішли нові пагони з бутонами. Боюся, що , якщо виріжу зараз , 20 липня,а не в жовтні, перед укриттям – вони можуть вистрілити новими , які не перезимують – не встигнуть ..

Що робити? до осені залишити? Але перед укриттям я їх точно виріжу…

“Можна залишити до весни. Навесні і вирізати. А можна і зараз обрізати.

Якщо сильний кущ – ну, дасть нові пагони. Ну, не встигнуть визріти деякі – обрізати можна те, що не визріло під зиму. Лише б це були не всі такі пагони.

Крокус Роуз. “Остинка”. Крокус Роуз.

“Остинка”. ПИТАННЯ №2: “Купувала в коробці як чандос бьюті, але мені здається це не вона, ця через день відкриває серединку, дуже сильно пахне лимоном”Не судіть ніколи троянду з першим квіткам. Таке цілком може бути.

“Заматереет” – “замахровится” і серединку так показувати не буде. Дайте час.Зе Пилгримм.

“Остинка”. Зе Пилгримм. “Остинка”.

ПИТАННЯ №3: “Шкода відламані пагони) а ще дві намагаюся врятувати, йдуть в один стовбур, і все тут. Може, спробувати селітрою підгодувати?”Я не прихильник у другій половині літа стимулювати зростання троянди спеціальними добривами. Тим більше, де азоту маса.

Це по весні краще. Ну або в першій половині літа. Для Підмосков’я.

Якщо Ви на Півдні – можна спробувати підгодувати. На Півдні до зими не скоро і пагони встигнуть визріти.Ювілей Принца Монако.

Флорибунда.Ювілей Принца Монако. Флорибунда.

ПИТАННЯ №4: “Ох, сидить у мене зараз бідолаха з одним втечею в горщику, куплена пару тижнів тому у ж/д станції. Втеча з обрізаною верхівкою (цвів я так припускаю) лисий був взагалі. Епіне раз полила, сульфатом магнію.

.начебто полізли у неї листочки з нирок.а що далі з нею робити не знаю.

В ОГ висадити зараз в надії що встигне до зими зміцніти?…

“Ну, якщо вона в горщику – значить коріння повинні бути непогані. Я б висадила у відкритий грунт (ОГ). В будинку/квартирі троянда загнеться до весни майже напевно.

Просто притените посадку днів на 10. І рясно поливайте перші пару днів (по 8 літрів не менше і з корневином). Леді оф Шаллотт.

“Остинка”. Леді оф Шаллотт. “Остинка”.

ПИТАННЯ №5: Про зимівлю троянд: “То є не замотувати зверху, а ставити опори, щоб укриття не стосувалося рослини?А місце зрізу треба чимось обробляти? Особливо якщо живу тканину зачеплю?” Місце зрізу закривати точно (Раннет, Штучна кора, Садовий вар, зеленка). Якщо зріз товщі 5 см. І так: ніяких укривних матеріалів з самим трояндам.

Зробите тільки гірше. Потрібен каркас і з повітряним прошарком між укриттям і трояндами. Чим більше повітряного прошарку – тим краще зимівля.

Об’єднуйте в групи троянди під укриття.Ремембоанс. Флорибунда.

Ремембоанс. Флорибунда. ПИТАННЯ №6: “Анюта дякую за ваші відповіді, хотіла запитати, якщо садити нові трояндочки, а на ній бутони, їх не можна обривати, рука зовсім не піднімається”Якщо садите з відкритою кореневою системою – обірвіть.

Не мучте троянду. Вона бутони все одно навряд чи витягне.А якщо перевалюєте з кашпо з грудкою землі в сад – можна залишити.

Але притінити обов’язково. Не відро “на голову”, а тент – намет над красунею). І полив рясний.

Пару днів по відру води з корневином.Роял Філармонік. Ч/р троянда.

Роял Філармонік. Ч/р троянда. ПИТАННЯ №7: “Треба листя обірвати троянді, якщо вони пожовкли або в плямах?”Всі жовті листя та листя в плямах – обов’язково видаляти.

І спалювати або вивозити за межі ділянки. Якщо тільки не всі такі листя на кущі троянди. Зовсім троянду без листя не треба залишати.

Гуд Монінг. Флорибунда. Нова трояндочка.

Я зовсім не проти такого “Доброго ранку”).Гуд Монінг. Флорибунда.

Нова трояндочка. Я зовсім не проти такого “Доброго ранку”).Ось і всі сім питань на сьогодні.

І, звичайно, сім відповідей). Запитуйте – відповім усім, допоможу розібратися . Спасибі, що дочитали).

P. S. Всі фотографії троянд – мої троянди.
Квіткарка Анюта

Related posts

Leave a Comment